Bytový dům Plzeňská 253

Nabízíme k prodeji byty v novém moderním projektu Plzeňská 253. Projekt se nachází v západní části Prahy s výbornou dostupností do centra Prahy tramvají (100 metrů zastávka Hlušičková) a metrem z nové stanice Motol. Díky své poloze má skvělou občanskou vybavenost. V blízkosti bytového domu se nachází základní škola, mateřská škola, dětské hřiště a přírodní park Košíře-Motol. V blízké dojezdové vzdálenosti jsou nákupní centra.

Jedná se o komorní elegantní projekt s byty o výměře od 35 do 82 m2. Dům má 13 bytových jednotek, 3 x 1+kk, 9 x 2+kk a 1 x atypický 2+1 (3+kk) s terasou a zimní zahradou. Všechny byty mají bud' předzahrádku, balkon, terasu nebo lodžie. V ceně bytu jsou sklepní kóje o výměře cca 4 m2. Možnost dokoupení garážového stání za cenu 200 tis Kč. Byty, které jsou situovány do ulici Plzeňská, mají protihluková okna.

Projekt je postaven z železobetonu a tvárnic typu Porotherm se zateplením polystyrenem (12-15 cm) a fasádní vatou. Okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Podlahy v obytných místnostech jsou třívrstvé dřevěné a dveře dýhované, vše v jednotném dubovém provedení. Moderní velkoformátová dlažba 60x60 v chodbách bytu a pod kuchyňskou linkou, v koupelnách luxusní španělský obklad formátu 30x90. V suterénu domu je vlastní parkoviště s celkem 14ti parkovacími místy. Dům má výtah a vlastní kotelnu pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody.
Dům je postaven a v současnosti v něm probíhají dokončovací práce.

Předpokládaný termín kolaudace je 12/2015 - 1/2016. Prodej je zahájen. Aktuální nabídku bytů si můžete prohlédnout tady.
 

Půdorysy jednotlivých podlaží a bytů:

K dispozici je také garážové stání.